1 2 3 4 5 6Akciová společnost INGEM a.s.

Partneři

Partneři společnosti INGEM a.s.

 

STAVINGEM s.r.o.

Činnost společnosti STAVINGEM s.r.o. je v současné době utlumena. Zhruba před dvěma lety se začal připravovat projekt developerského typu na výstavbu komplexu několika bytových domů, objektu garáží a administrativního objektu v Plzni. V bytovém domě by mělo být více než sto bytových jednotek, jejichž rozměry i cena jsou orientovány spíše na klientelu s běžnými příjmy (např. mladé rodiny s dětmi či seniory). Bohužel tento výjimečný projekt se zatím nezačal realizovat, jelikož na jeho časový harmonogram negativně zapůsobily námitky, protesty a soudní návrhy, které jsou v současné době ve stádiu řešení.

 

 

REALINGEM s.r.o.

Společnost REALINGEM s.r.o. vznikla přejmenováním společnosti INGEM s.r.o. Do roku 2012 nevykazovala prakticky žádnou činnost. Od roku 2013 se začala naplno věnovat správě a údržbě nemovitostí.

 

 

Pol Production s.r.o.

Společnost Pol Production s.r.o. v rámci ekonomické spolupráce se společností INGEM a.s. uvedla v roce 2010 do provozu Dům pohádek, na jehož výstavbu získala dotaci z prostředků Regionálního operačního programu Jihozápad. Dům pohádek se nachází v těsné blízkosti Zoologické a botanické zahrady města Plzně. Jde o poměrně unikátní projekt nejen v České republice, ale i v Evropě, který je zaměřen hlavně na prezentaci českých pohádkových postav široké veřejnosti, ale hlavně dětem předškolního věku.

 

Foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Nejnovější realizace